• Hakkımızda

Hakkımızda

Selef Kalıp, Kalıp Tasrım ve imalatı, Tersine Mühendislik, Fikstür Tasarım ve İmalatı Gibi alanlarda Kurumsal çalışmalar yapmaktadır. "

Muhtelif parçaları en hassas şekilde analiz edip gerekli kontrol noktalarını belirleyerek, en uygun kontrol fikstürü tasarımı ve imalatı teknik resimlerinin oluşturulması, kalite standartlarında dosyasının oluşturulması.

Mevcut bir sistem, cihaz ya da nesnenin üretim aşamalarını da içerecek şekilde tasarım özelliklerinin ve/veya işlevsel özelliklerinin tahlil edilmesine tersine mühendislik denir. 3D tarama atos ile mevcut ürün sayısallaştırılarak bilgisayar ortamında ölçme analiz ve data oluşturulmasında yardımcı olmaktadır. Bu sistem ile 0,02’ lere varan hassasiyet ile fikstür, aparat imalatı yapabilmekteyiz.

Artan rekabet ortamı ile beraber proseslerinde bir o kadar hızlı ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. OEM müşterileri hiçbir zaman kaliteden ödün vermemektedir, buda OEM ile çalışan tedarikçileri bir o kadar hassas çalışmaya itmektedir. Proseslerde yapılan ufak metodsal çalışmalar (malzeme değişimi, standartlaştırma, kolay kullanım v.b.) bile iş gücünü hızlandırmaya yetmektedir. Bu konuda da siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Catia V5 programı ile tandem, prograsif, kesme, delme, form verme, çekme, bükme, sıvama kalıp tasarım ve imalatı. Kalite standartlarında dosyalarının oluşturulması.

NOSAB Dokumacılar Sitesi 105. Sokak 5. Blok No:7 Nilüfer / BURSA
www.selefkalip.com - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Tel: +90-224-342 30 30 - +90-533-770 67 75


© 2024 SELEF KALIP. All Rights Reserved. Powered by CesisMedya